Vložky a kovania


Pohľad zvonka za kovanie závory Kovanie Z1 Kovanie Z1 je štandardné kovanie v cene závory. Obsahuje dve skrutky na upevnenie, hrúbka kovania 2 mm, povrchová úprava hnedá kladivková alebo biela farba.
Kovanie Z2 Ochranné kovanie Z2 na rozdiel od kovania Z1 má skyrté upevnenie - zvýšená odolnosť proti zlomeniu vložky, hrúbka kovania 5 mm, povrchová úprava hnedá kladivková alebo biela farba.

Vložka MAUER Vložka ELIT je bezpečnostnou vložkou, ktorá je vyrábaná s piatimi takzvanými obojstrannými kľúčmi. K vložke patrí bezpečnostná karta s čísleným označením. Tieto vložky sa bežne montujú aj do bezpečnostných dverí. Duplikát kľúča Vám spravia len po predložení občianskeho preukazu a bezpečnostnej karty. Vložka ELIT s prekrytým profilom sa vyznačuje vyšším stupňom bezpečnosti odolným proti vyhmataniu s planžetou a odvrŕtaniu. Na každej strane vložky je 6 párov kolíkových stavidiel osadených na pružinách, hlavičky stavidiel sú v tvare zarezaných kuželov. Obsahuje špeciálne tvarované "hríbikové" kolíky proti vyhmataniu s planžetou. Drážka v čele jadra vložky, do ktorej sa opiera ramienko kľúča zabezpečuje lepší prenos krútiaceho momentu (zvýšená odolnosť proti zlomeniu kľúča), povrchová úprava - matný nikel.
Vložka ISEO Vložka STANDARD je cylindrickou, ktorá vyznačuje prekrytým profilom a vyšším stupňom bezpečnosti odolným proti vyhmataniu s planžetou. K vložke patria tri kľúče.

Kontakt